Zczuba.tv

Aktualności

Remis w Sokółce...

• autor: _____, 2011-10-24 22:20

W meczu 14kolejki nasza drużyna przywiozła do Czyżewa 1punkt po remisie 3:3 z drugą drużyną Sokoła Sokółka. Bramki dla naszego zespołu strzelił Wojtek Kowalczyk (dodam iż kolejnych dwóch sędzia nie uznał!), asystowali mu Adamski i Frołow. Po tym spotkaniu nasza drużyna spadła na 6pozycję w tabeli. W następnym meczu w niedzielę 30października spotkamy się u siebie z Kolejarzem Czeremcha. Po drodze 2treningi na "Orliku", w środę 26.10 o godzinie 19.00 i w piątek 28.10 o godzinie 18.

Skład:

Skawski - Malinowski, Zawistowski, Pakieła (60'Adamski), Ł.Wnorowski (26'Widurski) - Waszczuk, Godlewski, Tymiński, Fiedorczuk (80'Kiempisty), Frołow (70'Gosk) - Kowalczyk

Relacja z meczu w rozwinięciu....

3minuta - piękny strzał gracza Sokoła przechodzi koło naszej bramki

5minuta - kolejny groźny strzał Sokoła, Skawski popisuje się dobrą paradą

11minuta - wolny dla gospodarzy, Skawski przenosi piłkę nad poprzeczką, rzut rożny dla przeciwników

15minuta - rzut rożny Sokół zamienia na bramkę, z punktu widzenia kibica bramka pada bezpośrednio z rożnego, jednak piłkarze po meczu zgodnie przyznają iż któryś z gospodarzy dotknął jeszcze piłkę po drodze, 1:0 dla gospodarzy

20minuta - kolejna już groźna akcja przeciwników, tym razem po zamieszaniu szczęśliwie wybijamy na korner

22minuta - żółtą kartką ukarany nasz gracz, Robert Pakieła

23minuta - Skawski ponownie broni rzut wolny

25minuta - w końcu jakaś akcja godna uwagi ze strony Orląt, w dogodnej sytuacji obok bramki strzela Kowalczyk, można było pokusić się o wyrównanie

26minuta - pierwsza zmiana w drużynie gości, za Łukasza Wnorowskiego na placu gry pojawia się Szymon Widurski

27minuta - z 16metrów w bramkarza uderza Waszczuk

32minuta - zmiana w drużynie z Sokółki

34minuta - z dystansu w bramkarza uderza Godlewski

36minuta - z wolnego w bramkarza uderza Fiedorczuk

38minuta - ewidentny karny dla gości, w polu karnym faulowany Fiedorczuk za co gracz Sokoła ukarany zostaje żółtym kartonikiem, do piłki podchodzi Kowalczyk i umieszcza ją w bramce, bramkarz wyczuł intencję strzelającego jednak piłka po jego prawej ręce zatrzepotała w siatce, 1:1

45+ - Frołow zagrywa do Kowalczyka, ten rozpoczyna samotny atak na 30 metrze, przy bardzo biernej i nie zrozumiałej postawie obrońców z Sokółki z łatwością wjeżdża w pole karne i strzałem po długim rogu daje prowadzenie dla Orląt, typowy gol do szatni, 2:1 dla przyjezdnych po pierwszej połowie

48minuta - tym razem bierna postawa obrońców Orląt, wysoki napastnik gospodarzy bez problemów nogą kieruje piłkę do bramki z 5metra, szybkie wyrównanie i jest już 2:2, druga połowa zaczyna się ciekawym akcentem

52minuta - żółtą kartkę otrzymuje gracz z Sokółki

60minuta - za Pakiełę pojawia się na boisku Adamski

64minuta - pierwszy strzał Adamskiego lecz bramkarz broni

66minuta - drugi strzał, tym razem nad bramką

67minuta - gospodarze dokonują zmiany na boisku

70minuta - Orlęta wymieniają Frołowa na Goska

71minuta - kolejny żółty kartonik dla gospodarzy

73minuta - długa piłka na Adamskiego, ten zgrywa ją z powietrza do Kowalczyka, Wojtek wychodzi na czystą pozycję i strzela swoją 3bramkę w meczu! Orlęta prowadzą 3:2

74minuta - momentalna odpowiedź gospodarzy, błąd Godlewskiego, który na 16metrze nie trafia w piłkę co wykorzystuje napastnik Sokoła i jest ponownie remis, 3:3

76minuta - Kowalczyk marnuje świetną okazję, strzela w bramkarza, a mógł podawać do Adamskiego, który stał niepilnowany na 11metrze i już czekał na dogranie

78minuta - zmiana w szeregach Sokoła

80minuta - Kiempisty na placu gry za Fiedorczuka

83minuta - Adamski wpada z piłką w pole karne, tam na ziemię powala go obrońca, gwizdek sędziego milczy, jak dla mnie powinien być karny...

85minuta - Waszczuk zostaje ukarany żółtą kartką

90minuta - mecz kończy się remisem 3:3, można było wygrać, można przegrać, wspomnę tylko iż w dzisiejszym meczu sędzia nie uznał dla nas jeszcze 2bramek, które strzelił Kowalczyk, niby padły one ze spalonego