Zczuba.tv

Aktualności

I po turnieju :)

• autor: lokash88, 2014-03-01 20:43

W dniu 1 marca, odbył się Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Halowej o puchar Prezesa klubu sportowego Orlęta Czyżew.

Na turnieju wstawiły się wszystkie drużyny, które potwierdzały przybycie a są to: Orlęta Czyżew U-17, Orlęta Czyżew U-15, MKS Małkinia, COKiS Ciechanowiec, Kosovia Kosów Lacki, GKS MAXROL Andrzejewo. Rozpoczęcie

Oficjalne otwarcie odbyło sie o 9.30 przez Pana Jerzego Pakiełe, który życzył wszystkim dobrej zabawy, podziękował przedsiębiorstwom  FARMER oraz AWID za ufundowanie statuetek i pucharów oraz dyrekcji ZSOiZ w Czyżewie za udostępnienie hali sportowej.

Turniej stał na wysokim poziomie większość meczów była bardzo wyrównana, zawodnicy walczyli twardo ale z zasadami FAIR PLAY. Bez apelacyjnym zwycięzcą turnieju została drużyna MKS MAŁKINIA GÓRNA, która wygrała wszystkie mecze nie trącąc bramki. Na drugiej pozycji sklasyfikowana została drużyna COKiS Ciechanowiec, natomiast trzecia lokata przypadła miejscowej drużynie Orlęta Czyżew U-17. Czwarta lokate wywalczyła drużyna GKS MAXROL Andrzejewo, piąte Orlęta Czyżew U-15 i na ostatniej szóstej pozycji KS KOSOVIA Kosów Lacki.

Na zakończenie rozgrywek Pan prezes Pakieła wraz z Łukaszem Kamińskim wręczyli wszystkim drużynom dyplomy, puchary dla trzech najlepszych drużyn oraz statuetki dla Najlepszego strzelca, którym został Patryk Malec z COKiS Ciechanowiec, Najlepszym zawodnikiem został Jakub Konopka z Orlęta Czyżew U-15, natomiast miano Najlepszego Bramkarza turnieju przypadło dla Kacpra Klamer z MKS Małkinia Górna.