• autor: grzywa10, 2010-06-10 19:21

W zaległej 20 kolejce podlaskiej klasy-A zmierzyły się ze sobą Konar Kora Korycin – KS Orlęta Czyżew wyjazd Orląt jednak nie okazał się zbyt dobry i szczęśliwy.

Więcej info. w dalszej części newsa..

1 Połowa

Pierwsza połowa drużyny badały się nawzajem pierwsze 10min były bardzo dobre dla gości stwarzali sobie sytuacje podbramkowe ale nic nie chciało wpaść. 12min meczu długą piłkę chciał posłać pomocnik Kory za plecy naszych obrońców by napastnik mógł wykorzystać akcję sam na sam i wszyscy myśląc że sytuację opanuje Paweł Wojtokowski zamiast wybić w bok piłkę wystawia piłkę napastnikowi i plan sam na sam wypala i mamy 1-0. 25min akcja prawa stroną boiska gospodarzy Orlęta wybijają piłkę lecz na drodze stanął piłkarz Kory i ładnym strzałem z 20 metra pokonuje naszego bramkarza i 2-0. 30min Paweł Wojtkowski prosi o zmianę taktyczną z powodu urazu w prawej nodze za niego wchodzi na boisko Jan Sierota. 40min. kolejna ładna składna akcja drużyny z Korycina podanie do nie krytego na prawej stronie napastnika strzał po długim słupku i 3-0. 35min pierwszej połowy praktycznie przewaga gospodarzy.

2 Połowa

Druga połowa zaczyna się od zmiany taktyczniej wchodzi Kamil Poślada za Pawła Kiempistego. Orlęta próbują stwarzać sobie akcje lecz praktycznie nic z tego nie wychodzi parę strzałów ale nic nie chce wejść. Gra gospodarzy w drugiej połowie była dość brutalna ale sędzia jak sędzia nic na to nie poradzimy.60min trzecia zmiana taktyczna Orląt o zmianę poprosił nasz świetnie spisujący się na obronie Łukasz Sienicki za niego na boisko wbiega Kamil Król. 75min akcja Kory lewą stroną strzał z 10 metra ładna obrona naszego bramkarza lecz mocna dobitka z główki i piłka między rękami bramkarza i 4-1. Końcówka meczu 85min. akcja Wojciech Stefański kiwa dwóch obrońców i wykłada piłkę do Jarosława Bakiera ten wychodzi sam na sam z bramkarzem omija go i ładuje piłkę do siatki na 4-1. W dalszych 5minutach nie wydarzyło się nic nadzwyczajnego. Orlęta zaliczają kolejny mecz bez zwycięstwa na wyjeździe.