Biebrza Goniądz - Orlęta Czyżew 1:2 (1:1)

Bramki: ??? 7' - Fiedorczuk 8', Kowalczyk 83'

ps. więcej o meczu w rozwinięciu newsa -->>>

Przebieg meczu:

3minuta - Gospodarze od samego początku zawieszają poprzeczkę bardzo wysoko, spychają Orlęta do obrony, pierwsza akcja przynosi rzut rożny dla Biebrzy, dośrodkowanie z prawej strony, piękny wolej zawodnika gospodarzy trafia prosto w bramkarza Orląt, bramka wisiała w powietrzu

7minuta - Kolejna akacja gospodarzy, lewy pomocnik wrzuca miękką piłkę za obrońców Czyżewa, błąd jednego z graczy Orląt i napastnik Biebrzy znajduje się  w dogodnej sytuacji na strzelenie bramki którą wykorzystuje, 1:0 dla Biebrzy!!!

8minuta - Rozpoczęcie od środka boiska, piłka na prawą stronę, Wnorowski w pojedynku z obrońcami gospodarzy wykonuje dośrodkowanie w pole karne, tam Kowalczyk wygrywa w powietrzu, piłka po jego strzale trafia w bramkarza, który piąstkuje ją wprost pod nogi Fiedorczuka, ten w idealnej sytuacji doprowadza do wyrównania, 1:1!!!

10minuta - Wysokie tempo meczu nie spada, rozdrażniona Biebrza przeprowadza kolejną akcję. Dośrodkowanie z prawej strony, napastnik gospodarzy wygrywa górny pojedynek i minimalnie chybia. Mogła być kolejna bramka...

19minuta - Przypadkowy strzał/podanie Biebrzy, piłka zmierza w stronę bramki Czyżewa, długo wisi w górze i gdyby nie interwencja golkipera Orląt znalazłaby się zapewne w siatce, na razie dalej remis 1:1

24minuta - Akcja gości, Fiedorczuk dorzuca z lewej strony, Frołow główkuje prosto w bramkarza

25minuta - Gospodarze wrzucają długą piłkę w pole karne Orląt, tam w piłkę nie trafia Pakieła, dwóch graczy Biebrzy znajduje się w sytuacji "sam na sam" z Konopką, czyżewski bramkarz wychodzi z opresji obronną ręka broniąc strzał w ładnym stylu. Co prawda napastnik gospodarzy trochę się "pochamił" i chciał to skończyć sam nie podając do lepiej ustawionego kolegi obok

27minuta - Gospodarze dalej w natarciu. Konopka po raz kolejny w ciągu 2minut broni sytuację "sam na sam". Orlęta zdają się być gdzieś myślami w obłokach...

43minuta - Akcja Orląt "3na 2" podanie do Kowalczyka, liniowy podnosi chorągiewkę do góry, bardzo sporna sytuacja na temat spalonego, pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1 pod dyktando Biebrzy

46minuta - Gosk dorzuca z lewej strony, Wnorowski główką trafia w bramkarza

59minuta - Widać iż w drugiej połowie przeważają Orlęta, wrzutka Dryglasa, Frołow zamyka i z prawej nogi przenosi piłkę nad bramką

63minuta - Świetna akcja Biebrzy, którą kończą groźnym strzałem zza 16ski.. Konopka w ładnym stylu wybija na rzut rożny

80minuta - Kowalczyk uderza z dystansu, piłka po drodze odbija się od obrońcy i zmienia kierunek, bramkarz gospodarzy broni w trudnej sytuacji

83minuta - Długo wyczekiwana bramka przyjezdnych! Z rzutu rożnego wrzuca Tymiński, walkę w powietrzy wygrywa Kowalczyk,który głową kieruje piłkę do bramki!!!!!!! a po drodze odbija się jeszcze od słupka, 2:1 dla Orląt i awans jest już na wyciągnięcie ręki

84minuta - 93minuta - Wiadomo jak wygląda mecz w takiej sytuacji i przy takim wyniku, Orlęta bronią się w 10ciu, Biebrza naciera, mając 3rzuty rożne i 4wolne, po jednym mogła paść bramka wyrównująca

Gratulacje dla Biebrzy, która to postawiła trudne warunki do gry i życzymy powodzenia w ostatnim meczu i w następnym sezonie!!!