Kadra » Szczegóły

Kamil Ulman

Funkcja: członek sztabu szkoleniowego
Data urodzenia: 1983-04-21

W młodym wieku uchodzi za utalentowanego bramkarza. W 2000 roku zostaje mistrzem Polski juniorów starszych. W III lidze, reprezentując Jagiellonię, jest zazwyczaj trzecim bramkarzem. Dysponuje dobrym refleksem i znakomitą, odważną grą na linii i przedpolu, mimo nie najlepszych warunków fizycznych jak na bramkarza. W sezonie 2002/03 zagrał w jednym III ligowym meczu pierwszego zespołu Jagiellonii i nie spisał się najlepiej. W kolejnym sezonie dostał szansę gry w spotkaniu Pucharu Polski z Rakowem w Częstochowie. Od wiosny 2004 roku, na zasadzie wypożyczenia, występuje w Ruchu Wysokie Mazowieckie. Spisuje się tam bardzo dobrze, chroniąc zespół przed spadkiem do IV ligi (po wygranych barażach z Olimpią Elbląg). Od sezonu 2004/05 gracz beniaminka III ligi - ŁKS Łomża, gdzie przez 3 sezony jest podstawowym bramkarzem. W sezonie 2005/06 uzyskuje z łomżyńskim zespołem historyczny awans do II ligi. W dalszym ciągu jest kluczowym i wyróżniającym się zawodnikiem, tym razem na boiskach II ligi. Zimą 2007/08 jest bliski przejścia do Lechii Gdańsk lub Tura Turek, jednak ostatecznie trafia do III-ligowego klubu z Grecji - AGS Výzas Megáron, z którym wiąże się umową obowiązującą przez rok z opcją przedłużenia na kolejne trzy lata. W przerwie zimowej 2010/11 zostaje zawodnikiem I-ligowego GKP Gorzów Wielkopolski. W gorzowskiem klubie zostaje I bramkarzem zespołu, jednakże zespół wycofuje się w trakcie rundy z rozgrywek i piłkarz rozwiązuje z klubem kontrakt.
W 2011 roku zgłosił się na ochotnika do służby przygotowawczej do NSR, którą odbywa w Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu. Powodem wstąpienia do wojska była chęć osiągnięcia stabilizacji życiowej i finansowej, ale także zainteresowanie wojskiem w młodości. Jednocześnie jest zawodnikiem w zespole
Elhurt-Elmet Helios Białystok (futsal).